Głośnik bezprzewodowy Skullcandy Ounce+ Compact Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik bezprzewodowy Skullcandy Ounce+ Compact Czarny - Black
Nowoczesny głośnik bezprzewodowy Skullcandy Ounce+ zaskakuje czystym brzmieniem, a funkcja True Wireless Stereo umożliwia sparowanie dwóch egzemplarzy w celu uzyskania pełnego efektu stereo. Choć jest to niewielki głośniczek Bluetooth, wyposażono go w wydajny akumulator - 1200 mAh - oraz port USB-C do szybkiego ładowania, co zapewnia dostęp do muzyki przez całą dobę. Solidna obudowa odporna na zachlapania sprawia, że jest to najlepszy kompaktowy głośnik Bluetooth dla osób poszukujących maksymalnej funkcjonalności w minimalistycznym wydaniu.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Blueutooth 5.3 |
| Zasilanie | Zasilanie akumulatorowe: 1200 mAh; Do 16 h pracy na baterii |
| Moc | 5 W |
| Rodzaje złączy | USB - C |
| Odporność | IPX7 |
| Dodatkowe informacje | Technologia True Wireless Stereo; Zintegrowany pasek do przenoszenia; Impedancja - 4 Ω; Średnica przetwornika - 40 mm; Poziom ciśnienia akustycznego - 80 dB. |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | ~102,1 mm |
| Szerokość | ~72,9 mm |
| Grubość | ~ 47 mm |
| Waga | 148 g |
| Akcesoria dodatkowe | Dokumentacja, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 2SKSK2010B0L2 |
| Kod producenta (EAN) | 812350269903 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.