Głośnik bezprzewodowy Realme Pocket Speaker Szary - Grey
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Głośnik bezprzewodowy Realme Pocket Speaker Szary - Grey
Ten mini głośnik Bluetooth Realme o wadze zaledwie 113 g oferuje bogate spektrum dźwięku wzmocnione technologią Bass Boost oraz trzema wariantami ustawień equalizera. Ten kompaktowy głośnik bezprzewodowy posiada certyfikat odporności IPX5 i wydajny akumulator o pojemności 600 mAh, co pozwala na 6 godzin nieprzerwanej pracy w dowolnych warunkach.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.0 |
| Moc | 3 W |
| Rodzaje złączy | Port USB-C |
| Dodatkowe informacje | Czas pracy: 6 h; Pojemność baterii: 600 mAh; Klasa odporności IPX5; Technologia Bass Boost; Tryby equalizera Bass, Dynamic, Bright. |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C; Instrukcja obsługi. |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 67 mm |
| Szerokość | 89 mm |
| Grubość | 28 mm |
| Waga | 113 g |
| Kod sklepu (SKU) | RMA2007 |
| Kod producenta (EAN) | 6941399040274 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.