Fotel ergonomiczny Diablo Chairs V-Commander Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Fotel ergonomiczny Diablo Chairs V-Commander Czarny - Black
Profesjonalny fotel biurowy ergonomiczny Diablo V-Commander zapewnia najwyższy standard wygody dzięki zastosowaniu przewiewnej siatki V-Mesh oraz zaawansowanemu systemowi regulacji Tilttech Gear. Ten nowoczesny fotel obrotowy do biurka gwarantuje prozdrowotne wsparcie kręgosłupa na całej jego długości, co czyni go idealnym wyborem do wielogodzinnej pracy biurowej.
Specyfikacja
| Marka | Diablo Chairs |
| Model | V-Commander |
| Sugerowany wzrost | 165 - 185 cm |
| Maksymalne obciążenie | 140 kg |
| Kolor | Czarny |
| Certyfikaty | EN 1335 |
| Podstawa fotela | Metalowa |
| Rozmiar | Normal |
| Regulacja podłokietników | Góra-dół; Lewo-prawo; Przód-tył |
| Rodzaj fotela | Ergonomiczny |
| Mechanizm | Tilttech Butterfly, Tilttech Swing, Tilttech Gear, Air Damper System |
| Podnóżek | Nie |
| Zagłówek | Tak |
| Wypełnienie | Pianka typu HR |
| Rodzaj kółek | Kauczukowe |
| Waga | 24,4 kg |
| Wymiary | 680 x 1260 x 500 mm (szer. x wys. x gł.) |
| Dodatkowe informacje | Ergonomiczny kształt; Wsparcie dla kręgosłupa; Przewiewna siatka V-MESH; Przyciski do komfortowej regulacji; Ustawienie pozycji oparcia na trzech wysokościach; Kółka PFC360. |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | DIA000005 |
| Kod producenta (EAN) | 5902560338164 |
| Gwarancja | 24 miesiące (Gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.