Aparat kompaktowy AgfaPhoto DC9200 Srebrny - Silver
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Aparat kompaktowy AgfaPhoto DC9200 Srebrny - Silver
Specyfikacja
| Typ aparatu | Aparat kompaktowy |
| Model | AgfaPhoto DC9200 |
| Typ zestawu | Aparat kompaktowy |
| Obiektyw w zestawie | Nie |
| Obiektyw | Soczewka z zoomem optycznym |
| Zoom optyczny | x10 |
| Rozmiar matrycy | 1/2,3" |
| Typ matrycy | CMOS |
| Liczba efektywnych pikseli | 24 MP |
| Stabilizacja matrycy | Nie |
| Rodzaj stabilizacji matrycy | Cyfrowa stabilizacja obrazu, funkcja anty-shake |
| Zakres czułości ISO | AUTO / 50 / 100 / 200 / 400 / 800 / 1600 |
| Czyszczenie matrycy | Nie |
| Maks. rozdzielczość zdjęć | 5600 x 4200 pikseli |
| Zdjęcia seryjne | Funkcja: Continuous Shot |
| Autofokus | Auomatyczny |
| Migawka | Elektroniczna |
| Ekran | TFT 2.8’’ (tylni), 1.54" (przedni) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ekran uchylny | Nie |
| Ekran obracany | Nie |
| Format zapisu zdjęć | JPEG |
| Tryby fotografowania | Auto, Portret, Krajobraz, Noc, Portret Nocny, Wysoka Czułość, Plaża |
| Filtry i style obrazu | Standardowy, Sepia, Czarno-biały, Żywy |
| Format zapisu filmów | MP4 |
| Rozdzielczość nagrywania filmów | 4K (3840 x 2160 przy 10 kl/s), 2.7K, 1080 p przy 30 kl/s), 720 p |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowana lampa błyskowa | Tak |
| Slot na karty pamięci | Pojedynczy |
| Obsługiwane karty pamięci | Karta MicroSD (do 64 GB, zalecana klasa 10) |
| Złącza | MicroUSB |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| NFC | Nie |
| GPS | Nie |
| Model akumulatora | Bateria litowa |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB, instrukcja, bateria litowa, pasek, torba na aparat. |
| Wysokość | 65 mm |
| Szerokość | 102 mm |
| Grubość | 27 mm |
| Waga | 123 g |
| Kod sklepu (SKU) | SB8219 |
| Kod EAN | 3760265544271 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.