towar niedostępny
Dostępny
Opis
Aparat cyfrowy XREC BLS-205X Czarny - Black
Specyfikacja
| Typ aparatu | Aparat typu bridge |
| Model | XREC BLS-205X |
| Obiektyw w zestawie | Nie |
| Obiektyw | F2 -3,7 / f=3,3 - 9,7mm |
| Zoom optyczny | 3 x zoom optyczny, 7 x zoom cyfrowy |
| Rozmiar matrycy | 1/2,3" |
| Typ matrycy | CMOS |
| Liczba efektywnych pikseli | 13 MP |
| Stabilizacja matrycy | Nie |
| Rodzaj stabilizacji matrycy | Brak; system stabilizacji obrazu Anti-Shake; wbudowany 6-osiowy żyroskop obsługujący stabilizację elektroniczną |
| Zakres czułości ISO | Auto, ISO 100/200/400/800/1600/3200 |
| Czyszczenie matrycy | Nie |
| Maks. rozdzielczość zdjęć | 64 mpx |
| Zdjęcia seryjne | Tak (3, 5 lub 10 zdjęć w serii) |
| Autofokus | AF w czasie rzeczywistym potwierdzony sygnałem dźwiękowym i graficznym - półprzycisk |
| Migawka | Tryb ekspozycji ręcznej |
| Ekran | TFT LCD 2,8' |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ekran uchylny | Nie |
| Ekran obracany | Nie |
| Format zapisu zdjęć | JPEG |
| Tryby fotografowania | Fotografowanie inteligentne, tryb ekspozycji ręcznej (P), tryb efektów specjalnych (11 filtrów efektowych), tryb sceny (SCN), portret, Slow Motion, Time-Lapse. |
| Filtry i style obrazu | Wbudowane efekty specjalne: naturalny / żywy / czarno - biały / negatyw / nostalgia / ciepłe odcienie / chłodne odcienie / wysoki kontrast / czerwony / zielony / niebieski. |
| Format zapisu filmów | MP4 |
| Rozdzielczość nagrywania filmów | 5K (5120x2880) (30fps), 4K (93840x2160) (30fps), 2.7K (2688X1512) (30fps), 1080p (1920x1080) (60fps), 1080p (1920x1080) (30fps), 720p (1280x7200) (60fps),720p (1280x7200) (30fps) |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowana lampa błyskowa | Tak |
| Slot na karty pamięci | Pojedynczy |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD (obsługa do 256 GB) |
| Złącza | USB-C, mini HDMI, 3,5 mm, gorąca stopka |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| NFC | Nie |
| GPS | Nie |
| Model akumulatora | Dedykowany akumulator NP-60: 800 mAh, 3,7 V |
| Dołączone akcesoria | Akumulator, kabel USB-C, futerał ochronny, kabel HDMI, pasek na rękę, dekiel ochronny na obiektyw, ściereczka czyszcząca z mikrowłókien, instrukcja obsługi. |
| Wysokość | 74 mm |
| Szerokość | 115 mm |
| Grubość | 70 mm |
| Waga | 330 g (sam korpus) |
| Kod sklepu (SKU) | SB8800 |
| Kod EAN | 5904647823020 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.