Amazon Kindle Kids 16 GB 11 gen. (2024) Ocean Explorer Niebieski - Blue
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Amazon Kindle Kids 16 GB 11 gen. (2024) Ocean Explorer Niebieski - Blue
Nowoczesny czytnik Kindle Kids (2024) to zaawansowane urządzenie dedykowane najmłodszym czytelnikom, oferujące wysokiej klasy ekran E-Ink o zagęszczeniu 300 ppi, który gwarantuje doskonałą ostrość tekstu i pełen komfort wzroku. Dzięki kontroli rodzicielskiej oraz wbudowanej pamięci 16 GB, ten czytnik dla dzieci zapewnia bezpieczne środowisko do nauki i zabawy.
Specyfikacja
| Seria | Kindle Kids Edition |
| Przekątna ekranu | 6" |
| Rozdzielczość ekranu | 1072 x 1448 pikseli |
| Podświetlenie ekranu | Tak |
| Wymiary | 114,4 x 158,8 x 13,6 mm |
| Wi-Fi | Tak |
| Dostępne formaty | Tekst: AZW (Kindle); AZW3 (Kindle Format 8); TXT; PDF; MOBI; PRC (MOBI); HTML; DOCX; DOC; EPUB; RTF; Obrazy: JPEG; GIF PNG; BMP; Audio: AAX (Audible) |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
| Polskie menu | Nie |
| Kolor | Różowy |
| Reklamy | Nie |
| Kod sklepu (SKU) | B0CP317938 |
| Kod producenta (EAN) | 840414674011 |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB‑C; Etui; Instrukcja obługi. |
| Dodatkowe informacje | Tryb jasny/ciemny, wyświetlacz bez odblasków; Panel rodzicielski; Rozdzielczość ekranu 300 ppi; Pełne naładowanie baterii wystarczy na 6 tygodni; Narzędzia do nauki: Vocabulary Builder, Word Wise; OpenDyslexic. |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.