Adapter podróżny Ugreen S550 65 W 2x USB-C USB-A Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Adapter podróżny Ugreen S550 65 W 2x USB-C USB-A Czarny - Black
Zaawansowana ładowarka 65 W Ugreen wykonana w technologii GaN to wszechstronna ładowarka sieciowa USB-C, która dzięki wbudowanym wtyczkom zapewnia stabilne zasilanie w ponad 90% krajów na świecie. Jako szybka ładowarka z trzema portami umożliwia jednoczesne i bezpieczne ładowanie laptopa, tabletu oraz smartfona, oferując pełne wsparcie dla protokołu Power Delivery. Kompaktowa konstrukcja sprawia, że jest to idealna ładowarka do iPhone oraz innych nowoczesnych urządzeń, łącząca funkcję adaptera podróżnego z wydajną kostką do szybkiego ładowania.
Specyfikacja
| Typ ładowarki | Sieciowa |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | 2x USB-C, 1x USB-A |
| Moc | 65 W (maksymalna moc wyjściowa USB); Moc znamionowa adaptera do 2500 W (zależnie od regionu) |
| Prąd wyjściowy | USB-C1 do 3.25 A (przy 20 V); USB-C2 do 3 A; USB-A do 2.4 A |
| Kabel w zestawie | Nie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne; Technologia azotku galu GaN |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Zintegrowane wtyczki dla USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Chin; Wsparcie dla szybkiego ładowania Power Delivery (PD); Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie z inteligentnym rozdzielaniem mocy (7.5W + 7.5W + 45W); Wbudowana technologia zarządzan |
| Wysokość | 79 mm |
| Szerokość | 62,6 mm |
| Grubość | 65,8 mm |
| Waga | 300 g |
| Akcesoria dodatkowe | Opakowanie jednostkowe |
| Kod sklepu (SKU) | 55001 |
| Kod producenta (EAN) | 6941876250011 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.