Nowości Promocje Wyprzedaże
Jesteś na: Strona główna Zdjęcia do dokumentów

Zdjęcia do dokumentów

 

 

Zdjęcia do dokumentów

W salonach AB Foto robimy wszystkie rodzaje zdjęć do dokumentów. W tym:

Zdjęcia do dowodu osobistego

Wykonujemy 4 zdjęcia o wymiarach 35 x 45 mm.

Zdjęcie do dowodu wykonuje się na wprost, na jasnym tle. Osoba na zdjęciu do dowodu osobistego nie może mieć nakrycia głowy ani ciemnych okularów. Wyłącznie osoby niepełnosprawne lub wyznawcy określonych religii mają prawo do wykonania zdjęcia do dowodu w ciemnych okularach lub będąc w nakryciu głowy. Zdjęcie do dowodu jest zdjęciem biometrycznym , które powinno przedstawiać osobę na wprost, z oczami otwartymi, zamkniętymi ustami, bez grymasów.

Zdjęcia do paszportu, wizy (wiza USA format zdjęć 50 x 50 mm)

Wykonujemy 4 zdjęcia o wymiarach 35 x 45 mm.

Zdjęcie do paszportu, wizy powinno być kolorowe, ostre i kontrastowe. Wydrukowane na jasnym tle. Zdjęcie do paszportu wykonuje się na wprost i wyraźnie pokazuje oczy i twarz z obu stron, od wierzchołka głowy do górnej części barków, przy czym twarz nie może być przesłonięta włosami.Osoba, która nosi okulary, na zdjęciu do paszportu, wizy nie może mieć przyciemnianych szkieł, nie mogą pojawiać się jakiekolwiek refleksy świetlne, a ramki okularów nie mogą zasłaniać żadnej części oka. W przypadku osób noszących religijne nakrycia głowy, zdjęcie do paszportu, wizy powinno być wykonane w ten sposób, aby broda, czoło i obydwa policzki były wyraźnie widoczne, a na twarzynie występowały cienie spowodowane nakryciem głowy.

Zdjęcia do legitymacji

Wykonujemy 4 zdjęcia o wymiarach 35 x 45 mm.

Zdjęcie do legitymacji szkolnej czy studenckiej powinno być wykonane na jednolitym jasnym tle, mieć dobrą ostrość i odwzorowywać naturalny kolor skóry, obejmować  wizerunek od wierzchołka głowy do górnej części barków, tak aby twarz  zajmowała 70 – 80% fotografii, pokazywać wyraźnie oczy, zwłaszcza źrenice. Osoba na zdjęciu do legitymacji szkolnej bądź studenckiej powinna być ujęta w pozycji frontalnej, bez nakrycia głowy i okularów.

Zdjęcia do prawa jazdy

Wykonujemy 4 zdjęcia o wymiarach 35 x 45 mm.

Zdjęcie do prawa jazdy powinno przedstawiać  osobę bez nakrycia głowy i okularów z ciemnymi szkłami w taki sposób, aby ukazywała głowę w pozycji na wprost, z zachowaniem równomiernego oświetlenia twarzy. Osoby z wrodzonymi lub nabytymi wadami narządu wzroku mogą załączyć zdjęcie do prawa jazdy przedstawiające osobę w okularach z ciemnymi szkłami, a osoby noszące nakrycie głowy zgodnie z zasadami swojego wyznania – fotografię przedstawiającą osobę z nakryciem głowy, pod warunkiem że fotografia taka zamieszczona jest w innym dokumencie potwierdzającym tożsamość tej osoby.

Zdjęcia do karty pobytu (dla cudzoziemców)

Wykonujemy 4 zdjęcia o wymiarach 35 x 45 mm.

Zdjęcia przedstawiają wizerunek twarzy od wierzchołka głowy do górnej części barków, tak aby twarz zajmowała 70-80% fotografii, na jednolitym jasnym tle, w pozycji frontalnej, patrzącego na wprost z otwartymi oczami, nieprzesłoniętymi włosami, z naturalnym wyrazem twarzy i zamkniętymi ustami, a także odwzorowują naturalny kolor jego skóry.

Zdjęcia do dyplomu

Wykonujemy 4 zdjęcia o wymiarach 35 x 45 mm i 45 x 65 mm

Tło fotografii powinno być białe, jednolite. Zdjęcie do dyplomu powinno przedstawiać osobę bez nakrycia głowy i okularów z ciemnymi szkłami w taki sposób, aby ukazywało głowę w pozycji lewego półprofilu i z widocznym lewym uchem, z zachowaniem równomiernego oświetlenia twarzy. Osoba powinna prezentować się w stroju galowym.


nikon
Panasonic
Olympus
polaroid
canon
Lenovo
vanguard
fuji
Lexar
GoPro
Sony
Microsoft
Huawei
tamron
tokina