Nowości Promocje Wyprzedaże
Jesteś na: Strona główna Sony Sony XPERIA XA BIAŁA - PROMOCJA " 5, 10, 15 " NA AKCESORIA
Sony XPERIA XA BIAŁA - PROMOCJA " 5, 10, 15 " NA AKCESORIA
kliknij na miniature, by ją powiększyć
Sony XPERIA XA BIAŁA - PROMOCJA " 5, 10, 15 " NA AKCESORIASony XPERIA XA BIAŁA - PROMOCJA " 5, 10, 15 " NA AKCESORIASony XPERIA XA BIAŁA - PROMOCJA " 5, 10, 15 " NA AKCESORIASony XPERIA XA BIAŁA - PROMOCJA " 5, 10, 15 " NA AKCESORIASony XPERIA XA BIAŁA - PROMOCJA " 5, 10, 15 " NA AKCESORIA

Sony XPERIA XA BIAŁA
PROMOCJA
" 5, 10, 15 " NA AKCESORIA

towar niedostępny
Sygma Bank - Kalkulator rat
Opis

Sony XPERIA XA BIAŁA

 

PROMOCJA NA AKCESORIA " 5, 10, 15 "  - przy zakupie jednego akcesorium otrzymasz 5% rabatu, przy dwóch 10%, a przy trzech i więcej 15%. ( rabat dotyczy tylko akcesoriów kupowanych z telefonem )

Dopasowany do Twojej dłoni. Idealny towarzysz na co dzień.

Smartfon Xperia™ XA łączy w sobie niesamowity wyświetlacz o pełnej szerokości, opływową konstrukcję i idealne wymiary. Jest po prostu idealny.

Dzięki aparatowi uruchamiającemu się w ułamku sekundy smartfon Xperia™ XA jest zawsze gotowy do uchwycenia jasnych zdjęć bez rozmyć, nawet w przypadku robienia autoportretów w słabym świetle. Nie martw się, jeśli zapomnisz zabrać ładowarkę. Bateria wystarcza na dwa dni pracy.

Podkreśla Twój styl

Jest zawsze z Tobą

Twój smartfon towarzyszy Ci wszędzie. Dlatego zaprojektowaliśmy model Xperia XA z myślą o nowym, dostosowanym do Ciebie wyglądzie i sposobie obsługi. Smartfon ten łączy w sobie niesamowity wyświetlacz o pełnej szerokości, opływową konstrukcję i idealne wymiary. Jest po prostu idealny.

001

Koniec z krawędziami

Zakrzywiony wyświetlacz idealnie łączy się z zaokrągloną ramką. Smartfon doskonale wygląda i leży w dłoni.

002

Widok bez ograniczeń

Wyświetlacz smartfonu Xperia XA zajmuje całą szerokość telefonu, więc jego ramka jest praktycznie niewidoczna. Dzięki temu ekran ma maksymalny rozmiar bez zwiększania wymiarów telefonu.

003

Dla tych chwil, które szybko mijają

Aparat uruchamia się natychmiast

Dzięki przyciskowi szybkiego uruchamiania aparat firmy Xperia XA jest zawsze w gotowości. Żadna chwila Ci nie ucieknie.

004

Super szybka automatyczna ostrość uchwyci obraz natychmiast

Każdy ułamek sekundy się liczy

Xperia XA ma hybrydowy mechanizm automatycznej ostrości, który pozwala robić dynamiczne, ale ostre zdjęcia w mniej niż sekundę. Dzięki szerokiemu zakresowi ostrości możesz dotknąć ekranu w dowolnym miejscu (nawet w rogach) i szybko ustawić ostrość na wybrany obiekt.

005

Niezapomniane noce

Oba aparaty robią doskonałe zdjęcia nawet przy słabym świetle

Chcesz zrobić autoportret na imprezie lub uchwycić malownicze szczegóły nocnego miasta? Xperia XA ma błyskawicznie reagujące czujniki, dzięki którym aparat z przodu i z tyłu robi ostre i wyraźne zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu.

007

Telefon, który Cię nie zawiedzie

Więcej możliwości dzięki baterii pozwalającej na pracę przez 2 dni*

Dzięki rewolucyjnej baterii jedno naładowanie telefonu Xperia XA wystarcza nawet na dwa dni. Możesz więc dłużej słuchać ulubionej muzyki, rozmawiać całymi godzinami oraz korzystać z innych funkcji telefonu bez obaw, że zbyt szybko się rozładuje. Potrzebujesz zastrzyku energii przed wyjściem z domu? Ładowarka Quick Charger UCH12 naładuje telefon Xperia XA na 5,5 godzin pracy w ciągu zalewie 10 minut.

 008

Dane techniczne

 
 

Pamięć i przechowywanie danych

Możliwość korzystania z karty microSD™ o pojemności do 200 GB

Waga

138,8 g

Wymiary

143,6 x 66,8 x 7,9 mm

Wyświetlacz

5 cali HD 720p, Mobile BRAVIA Engine 2, Tryb Super Vivid

Aparat

Przetwornik obrazu Exmor RS dla urządzeń przenośnych, o przekątnej 1/3 cala i rozdzielczości 13 MP, Szybkie uruchamianie. Hybrydowy mechanizm automatycznej ostrości o czasie działania poniżej 0,15 s, Funkcja Clear Image Zoom z 5-krotnym powiększeniem, Automatyczne rozpoznawanie scenerii

Wnętrze

Google Android™ M, MediaTek helio™ P10, 64-bitowy procesor ośmiordzeniowy

da 

nikon
Panasonic
Olympus
sigma
canon
Lenovo
fuji
Lexar
GoPro
Sony
Microsoft
Huawei
tamron
tokina