Nowości Promocje Wyprzedaże
Jesteś na: Strona główna Panasonic Panasonic Lumix GM1+12-32mm+20mm silver+CGK28KK za 1 zł+KUPON NA AB FOTOKSIĄŻKĘ O WART. 89 ZŁ
Panasonic Lumix GM1+12-32mm+20mm silver+CGK28KK za 1 zł+KUPON NA AB FOTOKSIĄŻKĘ O WART. 89 ZŁ
kliknij na miniature, by ją powiększyć
Panasonic Lumix GM1+12-32mm+20mm silver+CGK28KK za 1 zł+KUPON NA AB FOTOKSIĄŻKĘ O WART. 89 ZŁPanasonic Lumix GM1+12-32mm+20mm silver+CGK28KK za 1 zł+KUPON NA AB FOTOKSIĄŻKĘ O WART. 89 ZŁPanasonic Lumix GM1+12-32mm+20mm silver+CGK28KK za 1 zł+KUPON NA AB FOTOKSIĄŻKĘ O WART. 89 ZŁ

Panasonic Lumix GM1+12-32mm+20mm SREBRNY+CGK28KK za 1 zł
PROMOCJA NA AKCESORIA " 5, 10, 15 "
+KUPON NA AB FOTOKSIĄŻKĘ O WART. 89 ZŁ

Kod towaru:
DMC-GM1WEG-S
Producent:
Panasonic
Wzór
Wymiary:
Dostępność:
dostępny
Dostępność:
 
Dostawa:
1 - 3 dni
Ilość:
3 099.00 zł
kup teraz
Sygma Bank - Kalkulator rat
Opis

PANASONIC LUMIX GM1 + 12-32mm + 20mm  SREBRNY

+ SKÓRZANY POKROWIEC CGK28KK za 1 zł

a

PROMOCJA NA AKCESORIA " 5, 10, 15 "  - przy zakupie jednego akcesorium otrzymasz 5% rabatu, przy dwóch 10%, a przy trzech i wiecej 15%. ( rabat dotyczy tylko akcesoriów kupowanych z aparatem ) Zapoznaj się z regulaminem promocji


 Retusz – czyszczenie

Funkcja retuszu – czyszczenia umożliwia wymazywanie niepożądanych obiektów lub postaci ze zdjęć przez ich zaznaczenie palcem na wyświetlaczu. Obiekty są w naturalny sposób usuwane bez uszkadzania zdjęcia.

1

 

Tryb iA (inteligentnej automatyki) / iA Plus

Tryb iA ułatwia robienie pięknych zdjęć dzięki funkcjom pomocniczym, takim jak nowa funkcja rejestrowania zdjęć nocnych z ręki, rejestrowanie HDR oraz znane już śledzenie autofokusu, sterowanie zakresem dynamicznym, wybór sceny, rozpoznawanie twarzy oraz sterowanie czułością ISO. Inteligentne rejestrowanie zdjęć nocnych z ręki ułatwia uchwycenie fantastycznych scen nocnych nawet bez użycia statywu. W trybie iA Plus możesz elastycznie dostosowywać ostrość tła oraz kompensację ekspozycji i balans bieli.

2

 

Tryb cichy

W tym trybie migawka jest przełączana z mechanicznej na elektroniczną, a wszelkie dźwięki (automatyczne ustawianie ostrości, dźwięki robocze) oraz lampa wspomagająca autofokus i lampa błyskowa są wyłączane za pomocą pojedynczego ustawienia, przydatnego przy fotografowaniu szczególnych okazji.

 3

Wbudowana lampa błyskowa

Mimo kompaktowej konstrukcji modelu LUMIX GM1 mieści się w nim wbudowana lampa błyskowa (GN5.6 ISO200・m / GN4.0 ISO100・m), wystarczająca do codziennego użytku.

4

 

Bezkompromisowy projekt

Model LUMIX GM1 jest zbudowany z solidnie zaprojektowanych elementów, takich jak aluminiowe pokrętła i przyciski czy powierzchnie pokryte wysokiej jakości sztuczną skórą. Zwłaszcza w połączeniu z nowym cyfrowym wymiennym obiektywem LUMIX G VARIO 12-32 mm / F3.5-5.6 ASPH. / MEGA O.I.S. (H-FS12032) aparat LUMIX GM1 stanowi doskonałą i stylową całość. Z kolei w celu zapewnienia mocniejszego chwytu można do modelu LUMIX GM1 dołączyć uchwyt DMW-HGR1 (sprzedawany osobno dla zestawów K).

 

5

 

Lekka i wytrzymała obudowa ze stopu magnezu

Lekka i wytrzymała obudowa ze stopu magnezu jest nie tylko mała, lecz również dostosowana do trudnych warunków, aby umożliwić swobodne wykonywanie zdjęć.

 

6

 

Fotografia poklatkowa

Możesz ustawić aparat w taki sposób, aby rejestrował on zachodzenie takich zjawisk jak rozkwitające kwiaty lub płynące chmury. Serię wykonanych zdjęć można zmontować w aparacie w film poklatkowy.

7

Tryb kreatywnego wideo

Tryb P / A / S / M umożliwia dynamiczne rejestrowanie wideo poprzez ręczne sterowanie wartością przysłony i czasem otwarcia migawki.

 

8

Wideo Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080i w formacie AVCHD/MP4

Model LUMIX GM1 umożliwia płynne nagrywanie wideo Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli 60i (60 Hz) / 50i (50 Hz), w formacie AVCHD lub MP4* (MPEG-4 / H.264). Dostępny jest również tryb rodzimy nagrywania w rozdzielczości 1080/24p i formacie AVCHD z prędkością 24 Mbps ze znakomitymi efektami powidoku, a tryb P / A / S / M umożliwia dynamiczne rejestrowanie wideo. Technologia Pixel Mix zoptymalizowana dzięki większej czułości matrycy poprawia ostrość
i wyrazistość filmów.

* rejestrowanie MP4:
30 kl./s (obszar NTSC) / 25 kl./s (obszar PAL)

 

9

 

Szybki i dokładny układ ustawiania ostrości

We wszystkich aparatach LUMIX G i LUMIX GM1 jest stosowany autofokus z detekcją kontrastu. W porównaniu z układem ustawiania ostrości z detekcją fazy autofokus z detekcją kontrastu umożliwia osiągnięcie większej dokładności, zwłaszcza w przypadku korzystania z jasnych obiektywów o niewielkiej wartości przysłony. Model LUMIX GM1 jest wyposażony w bardzo szybki układ ustawiania ostrości Light Speed AF, umożliwiający precyzyjne zarejestrowanie nawet szybko poruszających się obiektów. Aparat i obiektyw wymieniają sygnały cyfrowy z maksymalną szybkością 240 klatek na sekundę, co pozwala maksymalnie skrócić czas ustawiania ostrości. Model LUMIX GM1 udostępnia tryb szybkich zdjęć seryjnych o prędkości 5 kl./s w pełnej rozdzielczości 16 megapikseli oraz maksymalnie 40 kl./s w przypadku korzystania z migawki elektronicznej. 

 

10

 

Autofokus punktowy

Ulepszono użyteczność autofokusu punktowego poprzez umożliwienie powiększenia obrazu od 3x do 10x w krokach co 0,1x. Aparat umożliwia wyświetlanie obrazu w obrazie, a stopień powiększenia obrazu wewnętrznego można płynnie regulować w zakresie od 3x do 6x, dzięki czemu możesz precyzyjnie ustawić ostrość na żądanym punkcie, zachowując jednocześnie widok na całą kompozycję zdjęcia.

11

 

Funkcja Focus Peaking

W celu zapewnienia wygodniejszej kontroli nad ustawianiem ostrości w modelu LUMIX GM1 zastosowano funkcję Focus Peaking z wyświetlaniem zakresu głębi ostrości w trybie ręcznego ustawiania ostrości oraz trybie automatycznego/ręcznego ustawiania ostrości. Zakres głębi ostrości jest wyświetlany w podglądzie na żywo. Wyświetlanie zakresu głębi ostrości można ustawić na wartości „wysoki”, „niski” lub „wyłączony”. Można również zmienić kolor w zależności od kolorystyki fotografowanej sceny w podglądzie na żywo. Z tej funkcji można korzystać, sterując aparatem za pomocą smartfona lub tabletu przez sieć Wi-Fi®, zarówno do rejestrowania zdjęć, jak i nagrywania wideo

 

12

 

Autofokus w słabym świetle

Aparat jest wyposażony w system automatycznego ustawiania ostrości w warunkach słabego oświetlenia, co umożliwia bardziej precyzyjne uchwycenie obiektu na zdjęciach wykonywanych na przykład w świetle księżyca, nawet bez zastosowania lampy wspomagającej autofokus. System ten dodatkowo wspomaga działanie aparatu w tak słabych warunkach oświetleniowych jak -4EV, czyli np. przy gwiaździstym niebie bez żadnych dodatkowych źródeł światła.

 

13

 

Znakomita jakość obrazu przewyższa oczekiwania

Do zalet modelu LUMIX GM1 obok niezwykle kompaktowej obudowy zaliczają się doskonała wydajność i znakomita jakość obrazu. Matryca Digital Live MOS o wielkości 16 megapikseli rejestruje zdjęcia o wysokiej rozdzielczości i wysokiej czułości z niewielkim szumem. Zaawansowany system redukcji szumu procesora obrazu Venus Engine umożliwia uzyskanie wyraźnych, czystych zdjęć nawet nocą. Nowa matryca Live MOS w połączeniu z procesorem Venus Engine osiąga czułość ISO aż do 25600.

 

14

 

WYZWÓL SWOJĄ KREATYWNOŚĆ za pomocą technologii Wi-Fi ®

Dzięki funkcji łączności bezprzewodowej Wi-Fi® model DMC-GM1 umożliwia swobodne fotografowanie i błyskawiczne, łatwe udostępnianie zdjęć. Ta swoboda robienia, przeglądania i udostępniania zdjęć jest możliwa dzięki aparatowi LUMIX GM1 i dedykowanej aplikacji „Panasonic Image App” dla smartfonów i tabletów z systemami iOS i Android.

 

15

 


Aparat nie posiada instrukcji drukowanej.

Instrukcja obsługi w języku polskim w formacie PDF znajduje się na dołączonej do aparatu płycie CD

nikon
Panasonic
Olympus
polaroid
canon
Lenovo
vanguard
fuji
Lexar
GoPro
Sony
Microsoft
Huawei
tamron
tokina