Nowości Promocje Wyprzedaże
Jesteś na: Strona główna Panasonic Panasonic DMC-GF6W 14-42 +45-150 CZARNY+KUPON NA AB FOTOKSIĄŻKĘ O WART. 89 ZŁ
Panasonic DMC-GF6W 14-42 +45-150 CZARNY+KUPON NA AB FOTOKSIĄŻKĘ O WART. 89 ZŁ

Panasonic DMC-GF6W 14-42 +45-150 CZARNY
PROMOCJA NA AKCESORIA " 5, 10, 15 "
+KUPON NA AB FOTOKSIĄŻKĘ O WART. 89 ZŁ

Kod towaru:
DMC-GF6WEG9K
Producent:
Panasonic
Wzór
Wymiary:
Dostępność:
dostępny
Dostępność:
 
Dostawa:
1 - 3 dni
Ilość:
2 099.00 zł
kup teraz
Sygma Bank - Kalkulator rat
Opis

Panasonic DMC-GF6W  14-42 + 45-150

a

PROMOCJA NA AKCESORIA " 5, 10, 15 "  - przy zakupie jednego akcesorium otrzymasz 5% rabatu, przy dwóch 10%, a przy trzech i wiecej 15%. ( rabat dotyczy tylko akcesoriów kupowanych z aparatem ) Zapoznaj się z regulaminem promocji


 

Nowy smukły, stylowy cyfrowy aparat typu Single Lens Mirrorless zapewniający wysoką jakość zdjęć.

DMC-GF6 wyposażono w nowy 16 megapikselowy przetwornik Live MOS Sensor oraz technologię Venus Engine wraz z zaawansowaną redukcją szumów. Dwustopniowa technologia pozwala na dokładną kontrolę odszumiania. Dodatkowo rozdzielczość graniczna jest powiększona dzięki precyzyjnemu oddaniu szczegółów a technologia Intelligent D-range Control zapewnia piękne przejścia tonalne z szerokim zakresem dynamicznym.

Aparat GF6 uruchamia się wyjątkowo szybko a funkcja Light Speed AF umożliwia łatwe fotogrfowanie szybko poruszających się obiektów. Dodatkowo funkcja AF Tracking pozwala na utrzymywanie ostrości na poruszającym się przedmiocie. W połączeniu z pełnoobszarowym dotykowym AF pozwala na bezproblemowe i intuicyjne ustawienie ostrości w dowolnym miejscu. Funkcja LowLight AF umożliwia osiągnięcie znakomitej wydajności w warunkach takich jak światło ksieżyca bez konieczności używania lampy błyskowej.

Tryb Kreatywnej kontroli z 19 filtrami pozwala przekształcić codzienne sytuacje w pełne magii kadry. Funkcja Creative Panorama pozwala na użycie kreatwynych filtrów w obrazie panoramicznym (pionowym i poziomym). W trybie Self Shot mode możesz wykonac autoportret wyciągając rękę trzymająca aparat z ekranem obróconym o 180°. Funkcja Clear Retouch umożliwia usuwanie niechcianych obiektów czy postaci poprzez wskazanie ich na ekranie palcem.

Dzięki łączności Wi-Fi® z technologią NFC możesz podłączyć aparat do smartfona lub tabletu co czyni dzielenie się obrazami dużo łatwijszym. Można także użyć urządzenia mobilnego jako zdalny spust migawki z podglądem. Za pomocą funkcji Instant Transfer fotografie są automatycznie przesyłane do drugiego urządzenia za raz po ich zrobieniu. Zawartość może tez być zarchwiwizowana na domowym PC poprzez sieć bezprzewodową (router).

DMC-GF6 zapisuje obraz wideo 1920 x 1080 full HD w formatach AVCHD i MP4 z ciągłym AF i wysokiej jakości dźwiękiem stereo w formacie AVCHD. Dzięki specjalnemu przyciskowi uruchamiającemu nagrywanie filmu możesz od razu zacząć pracę bez żadnych dodatkowych ustawień. Dodatkowo tryb P/A/S/M pozwala cieszyć się zapisem wideo w profesjonalnym stylu. Funkcja Stop Motion Animation pozwala na produkcję animacji poklatkowej dzięki sekwencyjnym zdjęciom, które robione są podczas przesuwania obiektów.

Ważniejsze cechy:

  • Nowy 16 megapikselowy sensor Live MOS oraz Venus Engine

  • Szybkośc działania i duża mobilność

  • Tryby Creative Panorama oraz Creative Control z 19 filtrami kreatywnymi

nikon
Panasonic
Olympus
polaroid
canon
Lenovo
vanguard
fuji
Lexar
GoPro
Sony
Microsoft
Huawei
tamron
tokina