Nowości Promocje Wyprzedaże
Jesteś na: Strona główna Olympus Olympus TG-Tracker Czarny+KUPON NA 2 AB FOTOKSIĄŻKI O ŁĄCZNEJ WART. 178 ZŁ
Olympus TG-Tracker Czarny+KUPON NA 2 AB FOTOKSIĄŻKI O ŁĄCZNEJ WART. 178 ZŁ
kliknij na miniature, by ją powiększyć
Olympus TG-Tracker Czarny+KUPON NA 2 AB FOTOKSIĄŻKI O ŁĄCZNEJ WART. 178 ZŁOlympus TG-Tracker Czarny+KUPON NA 2 AB FOTOKSIĄŻKI O ŁĄCZNEJ WART. 178 ZŁ
nowość

Olympus TG-Tracker Czarny
+KUPON NA 2 AB FOTOKSIĄŻKI O ŁĄCZNEJ WART. 178 ZŁ

towar niedostępny
Sygma Bank - Kalkulator rat
Opis

Olympus TG-Tracker CZARNY 


KUPON

Niezwykle wytrzymały zawodnik

Wodoodporny do 30 m, mrozoodporny do –10°C, wytrzymujący nacisk 100 kg i odporny na pył -
nowy TG-Tracker został stworzony, by mierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami. Zaprojektowana w przemyślany sposób wewnętrzna i zewnętrzna konstrukcja oraz słynny system uszczelnień OLYMPUS zapewniają imponującą wytrzymałość i odporność.

System sensorów

Pięć sensorów, w które wyposażona jest kamera, monitoruje wszystko, co widzisz i czujesz! GPS, kompas, akcelerometr, barometr i termometr rejestrują parametry otoczenia i pozycję, dając Ci dostęp do większej ilości informacji. Nieoceniona możliwości przy nagrywaniu własnych trików, popisów czy ekscytujących akcji.

Uchwyć, oznacz, pokaż

Przesyłaj zdjęcia i filmy razem ze wszystkimi danymi do Twojego smartfona i do aplikacji OI.Track. Sprawdzaj postęp swoich umiejętności jednym rzutem oka dzięki łatwym przejściom pomiędzy widokami, które odpowiadają Ci najbardziej. Darmowa aplikacja OI.Share pozwoli Ci na łatwy import zdjęć do smartfona i publikację na profilach społecznościowych. Możesz też użyć telefonu jako pilota zdalnego sterowania i kontrolować ustawienia oraz migawkę Twojego TG-Traker’a.

4k & ultraszeroki obiektyw

Możliwości nagrywania filmów 4K i ultraszeroki obiektyw sprawiają, że uchwycisz całą akcję w superjakości. Ultraszeroki obiektyw z kątem widzenia 204° pozwoli Ci przeżyć wszystko jeszcze raz.

5-osiowa IS

TG-Tracker wyposażony jest w imponującą 5-osiową stabilizację obrazu, która kompensuje każdy ruch mogący powodować rozmycie. Nagrywaj idealnie płynne filmy, niezależnie do tego jak wyboista jest trasa, po której jedziesz.

Odchylany ekran LCD 1,4”

Kolorowy LCD o przekątnej 1,5” i rozdzielczości 115 200 punktów daje Ci idealny przegląd sytuacji kiedy filmujesz i kiedy oglądasz nagrany materiał. Ekran można odchylić, co jeszcze bardziej ułatwia podążanie za akcją!

Filmy 4K

Nagrywaj filmy w 4K
TG-Tracker wyposażony jest w legendarną technologię przetwarzania obrazu OLYMPUS, zapewniającą żywe obrazy i filmy pełne detali z minimalną ilością szumów.

Mocna Lampa

Wbudowana mocna lampa, do wykorzystania w trudniejszych warunkach oświetleniowych. Rozjaśnij ciemność mocą 60 lumenów na odległość do 3,5 m maksymalnie na minutę. Błyskawiczna obsługa pozwoli Ci szybko oświetlić filmowany obiekt, nadając Twoim filmom realizmu.

Filmy Time-Lapse

Dzięki trybowi Time Lapse możesz uchwycić wschód słońca, zmiany pogody i inne ciekawe sekwencje w formie filmu poklatkowego. Efekt, który idealne nadaje się do publikowania w sieci.

Nagrywanie w pętli

Nagrywanie w pętli pozwala na filmowanie przez cały czas, do momentu, aż skończy się miejsce na karcie lub wyczerpie się bateria. Każdy film trwa dokładnie 29 minut, co ułatwia zarządzanie plikami i ich edycję.

Czujnik podwodny

TG-Tracker automatycznie rozpoznaje, kiedy jesteś pod wodą. Na głębokości poniżej 50 cm od powierzchni wody, kamera przełącza się w tryb przeznaczony do zdjęć podwodnych, a Ty możesz w pełni poddać się emocjom związanym z nurkowaniem.

Pojemna bateria

Pojemna, zapewniająca długi czas pracy, litowo-jonowa bateria, pozwala na imponująco długi czas nagrywania.

Uchwyt & adapter

Stabilny uchwyt pozwoli Ci filmować pod dowolnym kątem, nawet w pełnych akcji sytuacjach. Głowica adaptera pozwala na zamocowanie akcesoriów innych firm, co daje nieskończenie wiele możliwości.

nikon
Panasonic
Olympus
sigma
canon
Lenovo
fuji
Lexar
GoPro
Sony
Microsoft
Huawei
tamron
tokina