Nowości Promocje Wyprzedaże
Jesteś na: Strona główna Olympus Olympus OM-D E-M1+12-40+GRIP HLD 7 za 1 zł+KUPON NA AB FOTOKSIĄŻKĘ O WART. 89 ZŁ
Olympus OM-D E-M1+12-40+GRIP HLD 7 za 1 zł+KUPON NA AB FOTOKSIĄŻKĘ O WART. 89 ZŁ
kliknij na miniature, by ją powiększyć
Olympus OM-D E-M1+12-40+GRIP HLD 7 za 1 zł+KUPON NA AB FOTOKSIĄŻKĘ O WART. 89 ZŁOlympus OM-D E-M1+12-40+GRIP HLD 7 za 1 zł+KUPON NA AB FOTOKSIĄŻKĘ O WART. 89 ZŁOlympus OM-D E-M1+12-40+GRIP HLD 7 za 1 zł+KUPON NA AB FOTOKSIĄŻKĘ O WART. 89 ZŁOlympus OM-D E-M1+12-40+GRIP HLD 7 za 1 zł+KUPON NA AB FOTOKSIĄŻKĘ O WART. 89 ZŁOlympus OM-D E-M1+12-40+GRIP HLD 7 za 1 zł+KUPON NA AB FOTOKSIĄŻKĘ O WART. 89 ZŁ
Olympus OM-D E-M1+12-40+GRIP HLD 7 za 1 zł+KUPON NA AB FOTOKSIĄŻKĘ O WART. 89 ZŁ
nowość

Olympus OM-D E-M1+12-40+GRIP HLD 7 za 1 zł
PROMOCJA NA AKCESORIA " 5, 10, 15 "
+KUPON NA AB FOTOKSIĄŻKĘ O WART. 89 ZŁ

Kod towaru:
V207017BE000
Producent:
Olympus
Wzór
Wymiary:
Dostępność:
dostępny
Dostępność:
 
Dostawa:
1 - 3 dni
Ilość:
7 199.00 zł
kup teraz
Sygma Bank - Kalkulator rat
Opis

Olympus OM-D E-M1+12-40 + GRIP HLD 7 za 1 zł


Przy zakupie aparatu zestaw Vanguard BIIN 21LC+Espod CX203AP za 199 zł 

PROMOCJA TRWA DO 30.04.2017

KUPON

PROMOCJA NA AKCESORIA " 5, 10, 15 "  - przy zakupie jednego akcesorium otrzymasz 5% rabatu, przy dwóch 10%, a przy trzech i wiecej 15%. ( rabat dotyczy tylko akcesoriów kupowanych z aparatem ) Zapoznaj się z regulaminem promocji


E-M1 daje więcej możliwości zrobienia wymarzonego zdjęcia oraz jakość obrazu, jakiej oczekujesz. E-M1 to najbardziej zaawansowany systemowy aparat kompaktowy, jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Został stworzony w oparciu o standard Mikro Cztery Trzecie i wyposażony w zaawansowane technologie: ulepszony sensor Live MOS, procesor obrazu TruePic VII i pierwszy na świecie PODWÓJNY FAST AF. Ustawienia aparatu możemy zmieniać na ekranie naszego smartfona poprzez WiFi. Wszystko to sprawia, że E-M1 jest niezwykle funkcjonalny i daje nam gwarancję zachwycającej jakości obrazu; wynosi serię OM-D na zupełnie nowy poziom. Wyjątkowość aparatu uzupełnia korpus o perfekcyjnych wymiarach i wadze pozwalającej zabrać go ze sobą wszędzie. E-M1 znacznie przewyższa D-SLR zarówno pod względem wymiarów, jak i jakości obrazu.

Systemowy aparat kompaktowy z największą na świecie gamą obiektywów.

Fotografując nowym E-M1, możemy korzystać z 65 obiektywów. Mamy dostęp do wszystkich obiektywów, jakich będziemy kiedykolwiek potrzebować. Tę niezwykłą wszechstronność zawdzięczamy jeszcze większej kompatybilności aparatu OM-D nowej generacji. Możemy podłączyć do niego wszystkie obiektywy systemu Mikro Cztery Trzecie oraz Cztery Trzecie*. Imponująca jest nie tylko duża liczba obiektywów. E-M1 wydobywa z każdego obiektywu to, co najlepsze, stosując PODWÓJNY FAST AF - Autofokus Detekcji Fazy dopełniający AF Kontrastu. Teraz nic nie umknie sprzed naszego obiektywu. * Adapter MMF-3 jest niezbędny do podłączenia obiektywów Cztery Trzecie.
Nowy E-M1 jest pełen z zaawansowanych technologii, na których możesz polegać.

Zoptymalizowaliśmy technologie zastosowane w doskonałym aparacie OM-D, by mieć pewność, że nowy E-M1 jest wyjątkowo niezawodny - zawsze możesz polegać na jego funkcjonalności, wydajności i jakości obrazu. Udoskonaliliśmy jakość obrazu. Rozszerzyliśmy możliwości WiFi. Dzięki temu możesz jeszcze kreatywniej sterować aparatem za pomocą swojego smartfona. Zwiększyliśmy precyzję jednego z najszybszych systemów ustawiania ostrości dostępnych na rynku i sprawiliśmy, że najbardziej zaawansowana na świecie 5-osiowa stabilizacja obrazu jest jeszcze inteligentniejsza - każde zdjęcie i film są tak ostre jak to tylko możliwe. Wizjer elektroniczny ma szersze pole widzenia i więcej kreatywnych funkcji.

Ważniejsze cechy:

  • Korpus o doskonałych gabarytach DUAL FAST AF

  • szybkość i dokładność

  • Wyjątkowy design

  • niezwykła funkcjonalność

Zasady promocji:

Każdy kto zakupi aparat Olympus OM-D ma prawo do odbioru Power Grip w cenie 1 zł. Power Grip można odebrać w sklepie, w momencie zakupu. Zakup aparatu upoważnia do odbioru:

  • Przy zakupie Olympus E-M1 - Power Grip HLD-7 w cenie 1 zł netto

 


nikon
Panasonic
Olympus
polaroid
canon
Lenovo
vanguard
fuji
Lexar
GoPro
Sony
Microsoft
Huawei
tamron
tokina