Nowości Promocje Wyprzedaże
Jesteś na: Strona główna Nokia Nokia 216 Dual SIM Czarna + KUPON PREMIUM -50% na AB FOTOKSIĄŻKĘ
Nokia 216 Dual SIM Czarna + KUPON PREMIUM -50% na AB FOTOKSIĄŻKĘ

Nokia 216 Dual SIM Czarna
+ KUPON PREMIUM -50% na AB FOTOKSIĄŻKĘ

Kod towaru:
6438158761575
Producent:
Nokia
Wzór
Wymiary:
Dostępność:
dostępny
Dostępność:
 
Dostawa:
1 - 3 dni
Ilość:
159.00 zł
kup teraz
Sygma Bank - Kalkulator rat
Opis

Nokia 216 Dual SIM Czarna

 


Aplikacje. Muzyka. Zdjęcia selfie. Wszystko w komplecie. Przedstawiamy model Nokia 216 Dual SIM — z łącznością internetową i nieprzerwanym dostępem do wszystkiego, co uwielbiasz.
a
a
 Rozrywka

Nowy model Nokia 216 łączy wspaniałe funkcje rozrywkowe i dostęp do sieci z niezwykle intuicyjnym sposobem obsługi. Ekran o przekątnej 2,4 cala doskonale nadaje się do przeglądania Internetu, pobierania i przeglądania zdjęć, a także odtwarzania filmów i gier.

2


 Obsługa Internetu

Model Nokia 216 z przeglądarką Opera Mini zapewnia dostęp do popularnych zasobów internetowych. Poznaj i pobierz więcej aplikacji i gier za pomocą sklepu Opera Mobile Store. Udostępniaj zdjęcia selfie oraz ważne chwile przyjaciołom i rodzinie za pośrednictwem serwisu Facebook. Ale to nie koniec zabawy: dodaliśmy również darmową grę firmy Gameloft każdego miesiąca przez rok. Graj do woli.
a
Korzystaj z wysokiej jakości połączeń głosowych, wyjątkowej żywotności baterii, wbudowanej latarki, radia FM, odtwarzacza MP3 i odtwarzacza wideo, do 18 godzin czasu rozmowy, do 19 dni czasu czuwania, Bluetooth 3.0 i obsługi dźwięku Bluetooth do zestawów słuchawkowych. Miejsce na 2000 kontaktów.

Kontroluj w prosty sposób koszty połączeń, wiadomości i transmisji danych dzięki obsłudze dwóch kart SIM. Nokia 216 Dual SIM pozwoli Ci korzystać z najlepszej taryfy podczas podróży albo oddzielić życie osobiste od zawodowego.
Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do błędów i nie ponosimy odpowiedzialności za błędne podanie parametrów produktów, które mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem handlowym lub weryfikację w oparciu o stronę producenta.
Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny.

 

nikon
Panasonic
Olympus
polaroid
canon
Lenovo
vanguard
fuji
Lexar
GoPro
Sony
Microsoft
Huawei
tamron
tokina