Nowości Promocje Wyprzedaże
Jesteś na: Strona główna Kontakt

Kontakt

LISTA SKLEPÓW STACJONARNYCH:
tutaj
USLUGI / FOTOKSIĄŻKA:

email: uslugi@abfoto.pl

tel:   665-353-314 / 665-353-329 / 665-353-318 [od 10:00 do 21:00]


SPRZEDAŻ INTERNETOWA: 
pon.-czw. 8.00-18.00
piątek.     8.00-16.00

sobota.     10.00-15.00  (tylko sprawy
techniczne, tel. 509 665 764 i 509 665 304)

Marek Berwid 
tel. kom: +48 509 665 764
e-mail: berwid.m@abfoto.pl

Michał Matyjaszewski
tel. kom:+48 509 665 304
e-mail: matyjaszewski.m@abfoto.pl

Darek Bujalski
tel. kom: +48 518 306 788
e-mail: bujalski.d@abfoto.pl

 

 

 

 

Dział sprzedaży GSM

Inesa Zuber 
tel. kom: +48 518 306 782 
e-mail: zuber.i@abfoto.pl

 

Dział sprzedaży allegro

Bogusław Chaberek 
tel. kom: +48 665 353 300

e-mail: chaberek.b@abfoto.pl

 

TRADE:

Bogusław
e-mail: chaberek.b@abfoto.pl  
tel. kom. 665 353 300
 WhatsApp  GG:392317

 

 

Marek
e-mail: galaszewski.m@abfoto.pl 
tel. kom. 665 353 339 
 WhatsApp  GG:1035007

 

   

Inesa
e-mail: zuber.i@abfoto.pl  
tel. kom. 518 306 782

 

 

 

 

DZIAŁ MARKETINGU:

Iwona Fruba
e-mail: fruba.i@abfoto.pl



DZIAŁ INFORMATYCZNY:

Michał Turla
e-mail: informatyk@abfoto.pl

 

 

MANAGER REGIONU ZACHÓD:

 

Jarosław Jur
e-mail: jur.j@abfoto.pl


ASYSTENTKA

Marlena Kozłowska

Tel: 665-353-305

e-mail: centrala@abfoto.pl

 

 

MANAGER REGIONU WSCHÓD

serwis, zwroty:

Paweł Wacławik 
e-mail: waclawik.p@abfoto.pl 

 


 

 

 

 


nikon
Panasonic
Olympus
sigma
canon
Lenovo
vanguard
fuji
Lexar
GoPro
Sony
Microsoft
Huawei
tamron
tokina