Nowości Promocje Wyprzedaże
Jesteś na: Strona główna Canon TAMRON SP AF 17-50mm F/2.8 XR Di II VC Canon+KUPON NA AB FOTOKSIĄŻKĘ O WART. 89 ZŁ-DYST.PL
TAMRON SP AF 17-50mm F/2.8 XR Di II VC Canon+KUPON NA AB FOTOKSIĄŻKĘ O WART. 89 ZŁ-DYST.PL
nowość

TAMRON SP AF 17-50mm F/2.8 XR Di II VC Canon
PROMOCJA NA AKCESORIA " 5, 10, 15 "
+KUPON NA AB FOTOKSIĄŻKĘ O WART. 89 ZŁ

Kod towaru:
4960371005478
Producent:
Canon
Wzór
Wymiary:
Dostępność:
dostępny
Dostępność:
 
Dostawa:
1 - 3 dni
Ilość:
1 790.00 zł
kup teraz
Sygma Bank - Kalkulator rat
Opis

TAMRON SP AF 17-50mm F/2.8 XR Di II VC Canon

KUPON

PROMOCJA NA AKCESORIA " 5, 10, 15 "  - przy zakupie jednego akcesorium otrzymasz 5% rabatu, przy dwóch 10%, a przy trzech i wiecej 15%. ( rabat dotyczy tylko akcesoriów kupowanych z aparatem ) Zapoznaj się z regulaminem promocji


Stabilny. Szybki. Wysoka jakość.

Stała przysłona i doskonała optyka tego obiektywu są idealne do fotografowania przy słabym świetle i pozwalają na wiele kreatywnych możliwości kompozycji zdjęć. Nowy obiektyw zapewnia ostrość fotografowania i niesamowity kontrast w całym zakresie ogniskowych. Przysłona F/2.8 pozwala na stworzenie zdjęć z efektem bokeh, czyli delikatnie rozmytym tłem, które podkreśla fotografowany obiekt.

Obiektyw jest wyposażony w system stabilizowania obrazu VC*, unikalny mechanizm firmy Tamron. System redukuje drgania aparatu, np. podczas robienia zdjęć bez statywu. Obiektyw oferuje wiele możliwości dla zdjęć o długim czasie naświetlenia.

Należy pamiętać, że obiektywy Di II są przeznaczone wyłącznie do użytku z lustrzankami cyfrowymi z matrycami mniejszymi niż 24x16mm. Obiektywy Di II nie mogą być używane z lustrzankami pełno-klatkowymi, ich czujniki obrazu nie są w stanie pokryć całego obszaru pełnej klatki (35mm), co skutkuje ciemnymi brzegami na zdjęciu (winietowanie).

* Mocowanie Sony nie posiada systemu Stabilizacji Obrazu VC, ponieważ aparaty Sony posiadają wbudowany system stabilizacji obrazu

Doskonała jakość zdjęć

W konstrukcji optycznej tego obiektywu znajduje się element dużej mocy XLD (Extra Low Dispersion), produkowany ze specjalnych materiałów szklanych, które mają bardzo niski indeks rozproszenia kolorów. W ten sposób oznaczana jest zdolność szkła do rozkładania promienia światła na kolory spektralne. Właściwości rozproszenia są niższe niż w standardowych obiektywach LD i odpowiadają mniej więcej wartości fluorytów. Obiektyw XLD w połączeniu z elementem L D zapewnia największy kontrast i ostrość. Skutecznie zapobiega to aberracji chromatycznej stanowiącej problem w telefotografii i zapewnia najlepszą ostrość nawet przy krawędziach. W efekcie powstaje obiektyw, który skutecznie kompensuje błędy długości koloru oraz osiowy błąd powiększenia w całym zakresie zoomu, a także zapewnia najlepszą rozdzielczość i ostrość zdjęć.

S

Stabilizacja obrazu VC (Vibration Compensation)

Sprawdzony stabilizator obrazu VC Tamron (Vibration Compensation) zapewnia w tym obiektywie ostre i nieporuszone obrazy. Dlatego obiektyw ten można stosować również przy zdjęciach z ręki lub przy słabym świetle.

VC

X
VC (stabilizacja obrazu)

Stabilizator obrazu VC zapewnia, że obrazy są ostre i nieporuszone, a widok w celowniku nie drga.

X
LD (obniżona dyspersja)

Element soczewki zapewniający podwyższoną ostrość obrazu oraz korektę aberracji chromatycznych.

S
Super Performance

Seria Super Performance marki Tamron to linia obiektywów spełniająca największe wymagania.

X
System ogniskowania wewnętrznego (IF)

Długość wyciągnięcia obiektywu nie zmienia się podczas ustawiania ostrości, a granica ustawień bliskości znacznie skraca się w całym obszarze ogniskowania.

X
Szkło XR (specjalny współczynnik załamania)

Szkło specjalne o szczególnie wysokim indeksie załamania, zapewniające największą skuteczność oraz bardziej zwartą konstrukcję obiektywu.

X 
Mechanizm blokady zoomu (ZL)

Chroni przed niechcianym wysuwaniem tubusu obiektywu.

A
ASL

Hybrydowe elementy asferyczne zapewniają wyjątkową jakość obrazu oraz zwartą budowę

   

Dane techniczne:

Ogniskowa [mm] 17-50
Maksymalne otwarcie F/2.8
Minimalne otwarcie F/32
Minimalna odległość od obiektu [m] 0.29
Maksymalny współczynnik powiększenia 1:4.8
Elementy grupowe
14-19
Kąt widzenia 78-31
Przysłona 7
Rozmiar filtra [mm] 72
Średnica x długość [mm] 79.6 x 94.5
Waga [g] 570
Dostępne kolory Czarny

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz zachowania należytej staranności nie możemy zagwarantować, iż prezentowane opisy wraz ze zdjęciami produktów są w pełni zgodne ze specyfikacją producenta i stanem faktycznym. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do błędów i nie ponosimy odpowiedzialności za błędne podanie parametrów produktów, które mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem handlowym lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny.

nikon
Panasonic
Olympus
sigma
canon
Lenovo
fuji
Lexar
GoPro
Sony
Microsoft
Huawei
tamron
tokina